Atomic Premium Partner exkluzivně u nás

Atomic Premium Partner exkluzivně u nás

Prohlédněte si sjezdové lyže a lyžařskou přilbu z exkluzivní řady Atomic Premium Partner 2020! Jak již název napovídá, kolekci "Premium Partner" naleznete pouze v několika vybraných prodejnách v České republice. Buďte na sjezdovce originální, vybírejte z řady Atomic Premium, kterou pro vás máme k dispozici!

V nabídce Atomic Premium Partner naleznete sportovní modely, které se těší na parádní výkon na sjezdovce. Jedná se převážně o pánské modely. Pro lyžařky je však v této kolekci zahrnut velice výkonný a elegantní model, který patří do oblíbené dámské řady Cloud. Mezi pánskými modely si vyberou příznivci slalomek i obřaček. Kromě modelu Redster X6 a X7 je u modelů použit inovativní "posilovač řízení", tzv. Servotec umožňující lyžím rychlé zahájení oblouku, rychlé přehranění a dynamickou jízdu.

LYŽAŘSKÁ HELMA - NOVINKA OD ATOMICu

Lyžařská helma ATOMIC SAVOR AMID VISOR HD PLUS  má integrovaný visor, díky tomu není potřeba lyžařských brýlí. Kombinace ochranné pěny AMID s jádrem Holo Core zajišťuje vysokou bezpečnost. Helma je vybavena Live Fit vycpávkami a systémem 360° Fit. Všechny tyto prvky zvyšují pohodlí lyžaře při celodenním sjíždění sjezdovek. Helma poskytuje o 40 % vyšší ochranu hlavy, než předepisují normy.

atomic visor