11.5. MIZUNO PROMO TEAM DIAGNOSTIKA v RM-SPORTU

11. května od 13:00 do 17:00

Zamluvte si svůj čas diagnostiky na tel. čísle: 724 112 132!!!

MIZUNO  PROMO TEAM DIAGNOSTIKA V RM-SPORTU

Zveme Vás na videodiagnostiku Vašeho nášlapu a běhu. Čekají Vás odborníci, kteří Vám pomohou určit typ nášlapu a dále vybrat správný model boty MIZUNO.

Proč diagnostiku absolvovat?

Primárně se snažíme zjistit, jaký typ nášlapu máte. Pro správný výběr obuvi je třeba zjistit řadu věcí. Od zdánlivě banálních, zda-li jste muž nebo žena, přes Vámi preferovanou míru tlumení, typ povrchu, až po to, zda-li jste kategoricky řazeni mezi tzv. neutrály, pronátory nebo supinátory. A právě v tomhle Vám může pomoci náš odborně proškolený promotým v rámci videodiagnostiky.

Zaměřuje se diagnostika pouze na určení nášlapu?

Ne, videodiagnostika napomáhá odhalovat zdánlivě drobné chyby, které mohou vést k nesprávné technice běhu, čímž opět zlepšujeme pocit z běhání. A nejen pocit je nám odměnou, zároveň se snižuje riziko různých typů zranění. Program nám totiž dovoluje pracovat s videozáznamem, rozfázovat pohyb a následně ho analyzovat.

Tudíž je diagnostika orientovaná na práci chodidel?

Nejen na práci chodidel, zaměřuje se na práci celého těla. Přesný vzorec správného pohybu neexistuje, každý z nás je jedinečný, proto se diagnostika nezaměřuje na obecné pojetí, ale snaží se co nejvíce zohledňovat naší individualitu.

Jak tedy diagnostika vypadá?

V první fázi se zaměřujeme na hlezenní kloub (kotník). Na jeho postavení, zda-li má neutrální, pronační nebo supinační charakter. Záznam dovoluje analyzovat různé polohy, kdy měříme úhel hlezna vůči celé spodní části končetiny. Dále sledujeme chování kolene, přesně řečeno kloubního spojení a pohyb končetiny jako celku. 

Pomůže mi diagnostika vybrat si správný model?

Na základě námi zjištěných výsledků jsme schopni běžci nejen určit typ nášlapu, který je pro výběr obuvi velmi důležitý, ale zároveň přímo doporučit konkrétní model v sortimentu Mizuno.