Nové brýle POC DO HALF BLADE pro Cannondale-Garmin Pro Cycling Team

Giro d'Italia 2015 je ideální příležitostí pro ostrý test nejnovějších brýlí POC DO HALF BLADE. Na úspěšném základu Do blade jsme vyvinuli brýle pro cyklistiku s novými funkcemi a v novém designu. Cílem bylo zajistit lepší spodní a periferní vidění díky vyměnitelným zorníkům Zeiss pro všechny druhy počasí.

Zorníky pro brýle POC DO HALF BLADE byly vyvinuté společně s firmou Zeiss a jsou optimalizovány pro silniční cyklistiku zvýšením kontrastu pro rychlé odhalení nepravidelností povrchu. Dalším zlepšením je úprava proti zamlžení a pro lepší odvod vody, které pomáhají udržovat viditelnost bez ohledu na podmínky.
K novým POC DO HALF BLADE vedoucí vývoje produktů na POC Oscar Huss, říká: "Uvedení POC DO HALF BLADE na trh je pro nás opravdu důležité, protože nám dal příležitost vyvíjet a zlepšovat naše brýle pro cyklisty. Opravdu jsme chtěli dát jezdci co nejlepší pocit a rozšířené spodní a periferní vidění , protože zvětšené zorné pole zlepšuje zážitek z jízdy a bezpečnost na kole. Této výzvě čelíme novými funkčními brýlemi. které vycházejí z našeho výzkumu a testování a jehož základem je nový design menší obroučky, který zvyšuje rozsah pohledu dolů a periferní ho vidění."
Rámečky Do POC DO HALF BLADE obsahují Grilamid, který udržuje nízkou hmotnost a zlepšuje odolnost fixních částí. Díky nastavitelnému vnitřnímu dílu je cyklista schopný lépe přizpůsobit brýle svému nosu.
POC je oficiální dodavatel helem a brýlí pro tým Cannondale-Garmin Pro Cycling Team. Jonathan Vaughters, generální ředitel společnosti Slipstream Sport a Cannondale-Garmin Pro Cycling dodal:
- "Jsme rádi, že můžeme použít POC DO HALF BLADE poprvé v roce 2015 právě na Giru. Peloton je zhuštěné a konkurenční prostředí a nové brýle dávají našim jezdcům lepší spodní a periferní vidění, za každého počasí, což je obrovská výhoda, která jim umožní jezdit rychleji a bezpečněji ".

POC DO HALF BLADE budou k dispozici na vybraných prodejců na konce června 2015.