Novinky

NOVÁ KOLEKCE KJUS 20-21
16.10.2020, 10:09

Vážení klienti a klientky. Zima se nám pomalu hlásí a my si dovolujeme Vám nabídnout několik tipů z naší pánské a dámské kolekce do města. Novou kolekci na volný čas si můžete prohlédnout ZDE

OTEVÍRÁME :-)
01.09.2020, 13:44

Vážení klienti a klientky, Od 1.září  se těšíme opět na Vaše návštěvy. Otevírací doba ZÁŘÍ v Hradci Králové PO-PÁ : 9.00 - 17.00 SOBOTA : ZAVŘENO      

KJUS STORE & CITYGOLF OPEN je ZRUŠEN!
04.08.2020, 14:53

Moc se omlouváme, ale vzhledem k novým omezujícím nařízením MZ, se turnaj plánovaný na čtvrtek 1. října, přesouvá na jaro. Je nám to líto! Rádi vás oslovíme, jak budeme znát nový termín. Přijaté startovné vrátíme na váš účet do konce měsíce (resp. asap.) ------------------------------------------------------------------------------------------------   Největší prodejna značky KJUS a nejlepší golfové fittingové centrum v České Republice spojily síly a společně organizují golfový turnaj . Propozice, startovné a jeho obsah, včetně programu je níže nebo na webu www.citygolf.cz nebo www.kjusstorepraha.cz   Pro letošní ročník jsme si pro Vás připravili zcela nový formát našeho turnaje. 1.10.2020 hromadný CANON start v 11:00 odstartuje jedinečný sportovní/společenský zážitek.   Chceme, aby jste si tento jedinečný turnaj užili, a tak na Vás bude na hřišti čekat občerstvení hned na třech místech. Budete moci ochutnat víno od firmy K2T, vychutnat si šálek výborné kávy od Nápojové Ambulance a něco malého k zakousnutí od Ježek Catering.   Po dohrání a odevzdání všech score karet se sejdeme na našich prodejnách KJUS STORE PRAHA/CITYGOLF, kde na Vás bude čekat občerstvení, víno, káva a proběhne vyhlášení turnaje. Zlatým hřebem vyhlášení bude losování o zájezd do St. Andrews .   Program turnaje: 8:00 - 10:30 welcome drink a snídaně v restauraci resortu Černý Most 10:30 zahájení turnaje a rozdání score karet 11:00 Canon start 17:00 Občerstvení po hře a vyhlášení turnaje na prodejnách KJUS   STORE   PRAHA / CITYGOLF   Propozice: Datum a místo: 1.10.2020 Golf Resort Černý Most Podmínky účasti: 1. pozvánka od KJUS STORE a CITY GOLF a registrace na základě obdržené e-pozvánky                               2. platný HCP a reg. číslo u ČGF Startovní listina: na adrese www.czgp.cz, den před turnajem od 12.00 hodin Startovné: hráč 2.200 Kč, dvojice 4.000 Kč, celý flight 8.000 Kč Potvrzení účasti a registrace na stránkách www.czgp.cz Zaplacením startovného (2.200,- hráč/ 4.000 dvojice nebo 8.000 za flight/ získáte: - fee Černý Most - welcome drink a snídani v restauraci resortu Černý Most - tři malé svačiny při hře od Ježek Catering - ochutnávku exkluzivních vín z vinotéky firmy K2T - kávový servis při hře od Nápojové Ambulance - závěrečný raut v prostorech prodejen CITYGOLF a KJUS STORE PRAHA - AKCI 1+1 na všechno oblečení v prodejně CITYGOLF - slevu 50% na golfovou kolekci KJUS - objednávku času na fitting lyžařských bot Lange, Rossignol, Salomon, Atomic Chcete se stát partnerem turnaje, reklamou oslovit hráče a získat místa ve flightu za zvýhodněných podmínek? Kontaktujte nás na jirka@rm-sport.cz nebo 721 211 647   Způsob a čas startu: CANON start v 11:00 Systém hry: Stableford /hra na úpravu HCP/ Kategorie : HCP +5 - 9, 9,1 - 18, 18,1 - 27, 27,1 - 36, 37 - 45 , 46 - 54 Odpaliště: ženy - červená, muži - žlutá/do HCP 9 odpaliště bílá   Občerstvení : snídaně, občerstvení na jamkách 4,10 a společné odpaliště 9/17, občerstvení po hře   Samostatně vložené soutěže: Nearest to the Pin : jamka č.15 společný Longest Drive - jamka č.17, Ženy a Muži Ceny turnaje: Hodnotné ceny od KJUS STORE PRAHA a CITYGOLF si odnese vždy 5 nejlepších hráčů z každé vyhlašované kategorie. Dohromady s vloženými soutěžemi tedy hrajeme o více než 33 krásných cen!

Hledáme posilu do PRAHY
29.07.2020, 13:45

Jsi sportovně založený a hledáš práci? U nás budeš pracovat s tím nejlepším zbožím co může současný trh lyžařům a golfistům nabídnout! Náplní práce je prodej lyžařského oblečení, přileb, brýlí, lyžařských bot a lyží značek : Kjus, POC, Oakley, Lange, Rossignoll, Atomic a další. Snažíme se budovat obchod kam se rádi vracejí spokojeni klienti, o které pečujeme a to bude i vaším úkolem. Co Vám můžeme nabídnout : prodej kvalitních značek, které jsou celosvětově nejoblíbenější, vyvíjejí je a lyžují v nich lyžařské hvězdy zaměstnanecké slevy. Nákup vybavení z celého sortimentu za zvýhodněné ceny. flexibilní plánování směn. Směny plánujeme měsíc dopředu a vy si můžete určit, kdy do práce půjdete a kdy si vezmete volno na prodloužený víkend. krásný prostor obchodu, plně klimatizovaný s kuchyňkou na oběd nebo odpočinek. káva zdarma. Kvalitní káva je ideální pro krátký odpočinek. Vaše výsledky nadstandardně ohodnotíme mzdou, kterou dostanete vždy včas. K základní hodinové mzdě Vám přidáme bonusy v případě splnění plánu.   Co čekáme od Vás : kladný vztah ke sportu. Sportovní duch je pro nás důležitý. Naši klienti jsou zapálení sportovci, proto si s nimi rozumíme. zkušenosti s prodejem.  Ty jsou velkou výhodou, ale pokud je nemáte, věříme že bude hračka se do toho dostat. dochvilnost, pečlivost a cit pro čistotu. Čistý a srovnaný obchod je jednou z dalších hlavních priorit.  Nikdo z nás jako zákazník nechce přijít do obchodu, který není čistý a uspořádaný. Zaujala Vás nabídka, ozvěte se mi. Těším se na setkání. pošli svůj životopis na praha@rm-sport.cz Tel.: + 420 725 383 238                            

OTEVÍRACÍ DOBA O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH
23.06.2020, 13:16

Vážení klienti a klientky, Chtěli bychom Vám v první řadě poděkovat za Vaši loajálnost během celé zimní sezóny na našich prodejnách v Hradci Králové a Praze. Během letních prázdnin bude prodejna  RM-SPORT v Hradci Králové UZAVŘENA . Důvodem je čerpání dovolený. Od 1.září se budeme těšit na Vaše návštěvy. KJUS STORE PRAHA - červenec, srpen: PO-SO: 9-18h, NE: ZAVŘENO RM-SPORT Hradec Králové - 1. července - 2. září: ZAVŘENO   Děkujeme za pochopení a přejeme vám krásné prázdniny! CELÉ LÉTO MŮŽETE NAKUPOVAT NA NAŠEM E-SHOP U

Týmové oblečení KJUS
13.05.2020, 10:45

KJUS si vydobyl pozici nejlepšího funkčního golfového oblečení. Od bundy do deště po funkční triko, které chrání před UV zářením a před horkem. Jedinou nevýhodou této prémiové značky pro partnerské obchody a kluby byla nutnost tzv. předobjednávky. Od loňské sezony je možné vybrané produkty během golfové sezony doobjednat. Máte možnost vyladit svůj tým, partu nebo klub tím nejlepším oblečením. Zajistíme pro Vás i jednobarevný potisk vyzkoušenou "3D" metodou cca za 40,-Kč na jedno triko. Velikosti je možné vyzkoušet v KJUS STORE PRAHA na Českobrodské 920, PRAHA 9 - Dolních Počernicích. Pro potištěné objednávky od 6 kusů pro pány a od 3 kusů pro dámy máme připravenu 30% týmovou slevu . Pro další informace volejte 721 211 647 . Naše emailová adresa je: praha@rm-sport.cz Hezkou hru!

OTEVÍRACÍ DOBA V KVĚTNU V HRADCI KRÁLOVÉ
05.05.2020, 09:32

OTEVÍRACÍ DOBA V KVĚTNU V HRADCI KRÁLOVÉ Na státní svátky 1. a 8. května bude zavřeno. Dále bychom Vás chtěli upozornit, že od 1. května máme otevřeno :  PONDĚLÍ až PÁTEK OD 9.00 do 17.00. SOBOTA - ZAVŘENO    

PRODEJNY JSOU OTEVŘENÉ
27.04.2020, 12:01

Od pondělí 27.4.2020 jsou naše obchody opět otevřené. OTEVÍRACÍ DOBA V HRADCI KRÁLOVÉ 27.4.                  9 - 17 28.4.                  9 – 17 29.4.                  9 – 17 30.4.                  9 - 17 1.5.                  ZAVŘENO 2.5.                 ZAVŘENO

V pondělí 27.4.2020 otevíráme obchody
19.04.2020, 22:15

Vážení klienti a klientky, s radostí vám můžeme oznámit, že od pondělí 27.4.2020 budou naše obchody opět otevřené. Pro maximální bezpečnost prosíme o dodržování následujících opatření: 1. U vstupu do prodejny bude připravena dezinfekce pro hygienu rukou 2. Vás prosíme, abyste při vstupu do prodejny měli roušku, kterou samozřejmě bude mít i personál obchodu Do této doby budeme nadále - fungovat v režimu výdejny zboží objednaného přes internet . Prosíme o respektování tohoto nařízení a před návštěvou si vytvořte online objednávku. O tom, že je zboží připraveno k odběru, vás budeme telefonicky informovat co nejdříve to bude možné. Rychlé kontakty (od 9:00 do 16:00): KJUS STORE PRAHA : +420 721 211 647, praha@rm-sport.cz RM-SPORT Hradec Králové: +420 724 112 132, hradec@rm-sport.cz      

PROVOZ OBCHODŮ
16.03.2020, 11:55

Vážení klientky a klienti, vzhledem k nařízení č. 211 vlády ČR ze dne 14. března 2020 „O uzavření všech obchodů kromě prodejen potravin, lékáren, drogerií, čerpacích stanic a některých dalších“ budou naše kamenné obchody  fungovat v režimu výdejny zboží objednaného přes internet . Prosíme o respektování tohoto nařízení a před návštěvou si vytvořte online objednávku. O tom, že je zboží připraveno k odběru, vás budeme telefonicky informovat co nejdříve to bude možné. Děkujeme za pochopení.   TÝM RM SPORT A KJUS STORE PRAHA

POZOR! Sobota 14.3.2020 ZAVŘENO
14.03.2020, 12:13

Vážení klienti, je nám líto, ale v sobotu 14.3.2020 je zavřeno . Čekáme jestli vláda o víkendu upřesní na koho se nové usnesení vztahuje. Do té doby musíme respektovat, že kvůli úmyslu omezit pohyb osob ve velkých obchodních centrech, se zákaz prodeje vztahuje i na naše specializované obchody. Děkujeme za pochopení. Snad v neděli přineseme lepší zprávy. Tým RM-SPORT

BUNDA DIDIER CUCHE II JACKET ZA AKČNÍ CENU!
03.12.2019, 11:01

Nejlepší bunda loňské kolekce, nese jméno švýcarské legendy alpského lyžování - Didier Cuche. Sám Dider Cuche se podílel na vývoji této bundy a dohlédl na to, aby byla nabitá těmi nejlepšími materiály a technologiemi KJUS a Schoeller.

Načítám, prosím vydržte...