Běžecké boty-MIZUNO

Pokud hledáte špičkové běžecké boty za skvělé ceny – jste na správném místě!

Mizuno je celosvětově uznávaná běžecká obuv, zejména díky inovativním technologiím a perfektnímu zpracování. Vždy dostanete to nejlepší, co může trh s běžeckými botami nabídnout.

Mizuno píše svoji historii od roku 1906, kdy bratři Rihachi a Rizo Mizunové založili v japonské Osace společnost MIZUNO Brothers Ltd. Byl to počátek jejich dlouhé cesty za touhou vyrábět dokonalé produkty. Právě dokonalost je hlavním motorem značky Mizuno. Přes historické úspěchy s vybavením pro golf, lyžování či plavání zakotvuje Mizuno na přední příčce světových výrobců běžecké obuvi, a obouvá například i tenisty, volejbalisty nebo fotbalisty. Běžecká obuv Mizuno je založena na unikátní technologii Mizuno Wave technology – technologii vlnové desky. Tento prvek vynikajícím způsobem kombinuje odpružení a stabilitu obuvi a zajišťuje tak dokonalý běžecký prožitek i výkon.

POUŽÍVANÉ TECHNOLOGIE:  

AirMesh                           

Materiál AirMesh je ventilační systém, který poskytuje maximální prodyšnost, a tím i komfort pro nohy.

 

SmoothRide                         

Technologie SmoothRide byla vytvořena k co nejplynulejšímu přechodu mezi prudkým zrychlením a zpomalením při běhu snížením nárazu a zvýšením flexibility. Tato technologie dovoluje Mizunu vytvořit běžeckou obuv, která umožňuje velmi pohodlný běh. Mizuno je považováno za vedoucí značku v designu a technologii obuvi a se SmoothRide udělalo další krok k maximálnímu požitku a výkonu při běhu.

 

Dynamotion Fit             

Mizuno Dynamotion Fit technologie je založena na 3D analýze těla v pohybu. Vytváří střih, díky němuž oděv i obuv dokonale padne a poskytuje volnost pohybu.

https://www.rm-sport.cz/obuv:mizuno/

 

 

X10                                                                

X10 je odolná karbonová guma, která se umisťuje na patní část podrážky, tedy na její nejzatěžovanější část. Prodlužuje tímto životnost a odolnost boty.

 

Premium Insock        

Vyjímatelná anatomicky tvarovaná stélka poskytuje skvělé padnutí, pohodlí a napomáhá odpružení a trvalejší odolnosti.

 

RemovableINSOCK                       

Anatomicky tvarovaná vyndávácí stélka tlumí nárazy a přispívá ke komfortu při nošení.

 

Mizuno Wave                

Unikátní technologie, která kombinuje dvě základní vlastnosti potřebné pro funkční běžeckou botu – odpružení a stabilitu.

Při běhu je tělo nadměrně zatěžováno, a proto je důležitá správná kombinace odpružení a stability ke snížení rizika zranění.

Vlnová deska poskytuje výborné odpružení rozptýlením síly nárazu na větší plochu. Stabilita vlnové technologie je získána konstrukčním rozdílem mezi vnější a vnitřní stranou boty, a tím odolává stlačení mezipodešve v nejvíce zatěžovaných oblastech. Základní prvky odpružení a stability ve vlnové desce mohou být navrženy pro jakéhokoliv běžce a výsledek je nejlehčí. technologicky vyspělá, výkonnostní sportovní obuv.

 https://www.rm-sport.cz/obuv:mizuno/

 

U4icX                               

Evoluční lehká mezipodešev, která poskytuje odpružení běhu bez obav z velkých nárazů.

 

U4iC                                 

Cílem značky Mizuno je podpořit co nejefektivnější pohyb, poskytnout maximální komfort a celkový zážitek euforie z běhu. Technologie U4iC posouvá laťku opět o kus výš. Speciální směs materiálu mezipodešve U4iC je o 30% lehčí než předchozí ap+, přesto si zachovává stejné vlastnosti odpružení a pohodlí, které běžci od značky Mizuno očekávají.                                                      

 

Mizuno Enerzy Core         

MIZUNO ENERZY FOAM je speciální materiál-pěna v mezipodešvi, dodávající obuvi bezkonkurenční měkkost a odpružení a současně odolnost. Oproti předchozím materiálům je 17% měkčí a zajišťuje o 15% vyšší návrat energie z dopadu. Mizuno Enerzy Core nabízí vynikající lehkost, měkkost a pružnost.

 https://www.rm-sport.cz/obuv:mizuno/

 

Pebax® Rnew                              

Ekologický materiál pro výrobu vlnové desky, který je šetrný k přírodnímu prostředí. Při jeho výrobě se produkuje méně uhlíku. Je vyroben z přírodních materiálů - olejovin. Je trvanlivý a ponechává si všechny výkonnostní vlastnosti.

 

Gore-Tex®                                   

Gore-Tex® membrána udrží nohy v suchu a pohodlí a zvyšuje prodyšnost při všech aktivitách v chladném počasí. Jde o standardní třívrstvý laminát zaměřený na odolnost a dlouhou životnost.   

https://www.rm-sport.cz/obuv:mizuno/

 

AP+                                       

Nová směs materiálu podešve poskytuje vynikající odpružení, které vás nezradí ani po stovkách kilometrů .                                            

 

XtaRide                            

Nová technologie pro přirozenější a pohodlnější běh v terénu. “X” vzorek podešve a speciální drážky zajišťují lepší přilnavost a sladí tělo a terén v dokonalou harmonii.

 

Michelin®                              

Originální gumová směs vyvinutá společností Michelin, která poskytuje větší přilnavost, pohodlí a životnost.

 

https://www.rm-sport.cz/obuv:mizuno/

 

                                           

AeroHug

Technologie Mizuno AeroHug v horní části boty drží nohu při běhu pevně na místě. Díky elastickému a měkkému materiálu navíc neztrácí pohodlí.