O nás

RM-SPORT – sjezdové lyžování, golfové oblečení, testovací centrum a servis lyží

 

Kdo jsme

Společnost RM – sport s.r.o. vznikla roku 1999 první ze sítě sportovních prodejen.

Co chceme

Společně s vámi chceme vrátit do platnosti to, že pouze dobře obsloužený zákazník se vrací tam, kde mu při nákupu dobře poradí. Proto je naší snahou vždy osobní přístup, který zaručí maximální spokojenost zákazníka.  

Síť prodejen

Abychom byli našim zákazníkům co možná nejblíže, vybudovali jsme síť sportovních prodejen, kde dostane každý zákazník vedle praxí prověřených sportovních produktů i profesionální radu, a dokonce i technickou pomoc. V roce 2001 byla v Hradci Králové otevřena lyžařská speciálka u podjezdu na Kukleny. Později, v roce 2009, byla prodejna přesunuta do nových prostor v bývalé budově "Bavlny" ve Farářství, kde stále nabízíme našim zákazníkům prvotřídní služby.

Je jen málo značek, které mají tak silný osobní příběh jako značka KJUS. Švýcarskou firmu na výrobu prémiového lyžařského a sportovního oblečení založil v roce 2001 fenomenální norský lyžař a dvojnásobný vítěz Světového poháru Lasse Kjus, protože běžné lyžařské oblečení na trhu nedokázalo splnit jeho nároky. V současné době těžko najdete lepší lyžařské oblečení. Značka Kjus je kvalitou provedení i inovacemi v oblasti funkčního sportovního oblečení. KJUS - sportovní oblečení bez kompromisů

RM-SPORT SKI&GOLF&FASHION

Nabízíme lyžařské, golfové i fashion oblečení KJUS, dále u nás naleznete lyžařské oblečení ROSSIGNOL, LEGO WEAR. Lyže DYNASTAR, ROSSIGNOL, ATOMIC, SALOMON. Lyžáky LANGE, ROSSIGNOL, ATOMIC, SALOMON. Značku KJUS u nás doplňují na stejně vysoké úrovni značky MICO, OAKLEY a LEKI. Ochranné pomůcky na lyžování švédské značky POC.

Testovací centrum lyží

Jelikož se v oboru pohybujeme již opravdu dlouho, mohli jsme pro naše zákazníky zřídit i speciální testovací centrum. Rozhodně jsme nikdy nechtěli prodávat zajíce v pytli, a tak máte možnost si v našem test centru vybrané lyže zapůjčit a vyzkoušet. 

Dokonalá péče o Vaše lyže

V roce 2009 jsme na prodejně v Hradci Králové otevřeli profesionální servis lyží MONTANA TOP SKI SERVICE TEAM *****. Tímto rozšířením nabízíme našim klientům komplexní služby a našim cílem je, aby si lyžování na horách maximálně užili!  

Naše plány

Rozhodně nechceme usnout na vavřínech, a proto vedle neustálého růstu odbornosti prodejců a techniků, ještě rozšiřujeme nabídku produktů a služeb.
Pokud o nás a o naší aktuální nabídce chcete vědět víc, navštěvujte tyto webové stránky nebo vás rádi uvidíme osobně v některé z našich prodejen.

Provádíme kvalitní servis lyží na strojích MONTANA