Bootfitting - Tvarování - RM SPORT

Bootfitting

vznikl za účelem ochrany a podpory zdraví člověka. Tak jako každý člověk má svou výšku, váhu a stavbu těla, tak i každé chodidlo má svou vlastní délku, šířku a tvar. Bohužel sportovní obuv je vyráběna sériově na univerzální šablony, ve většině případů jen s obyčejnou vkládací měkkou a plochou stélkou. Jedinou možností, jak individuálně přizpůsobit obuv právě jen na Vaši nohu, je použití anatomicky tvarovaných 3D ortopedických vložek.

Použitím vložek, které přenášejí tlak rovnoměrně po celé plosce nohy, eliminujete vznik otlaků puchýřů a křečí. Díky anatomicky tvarovaným 3D vložkám, budete mít okamžitý pocit komfortu. Stabilizují a podporují chodidla jak v podélné, tak v příčné ose, a tudíž zabraňují svalové únavě. Vložky udržují chodidla v optimální pozici. Jejich používání se pro vás stane samozřejmostí.

Nejlepší cestou je si je vyzkoušet a přesvědčit se o výhodách anatomicky tvarovaných 3D vložek-stélek. Doporučíme Vám nejvhodnější model.  

Sportovní ortopedické vložky

Sportovní vložky do obuvi SIDAS CUSTOM jsou určeny k 100% tvarování přímo na míru. Svou specifickou konstrukcí jsou určeny pro konkrétní sportovní aktivity.