Lyžařská helma Salomon se štítem

U nás v nabídce najdete nově lyžařskou přilbu SALOMON DRIVER PRIME SIGMA PLUS ,

která vám přináší to nejlepší z obou světů, dokonale imituje tradiční spojení helmy a brýlí. Dodává se se dvěma snadno vyměnitelnými magnetickými zorníky, takže si výhled snadno přizpůsobíte světelným podmínkám. Špičkové technologie pro nastavení fitu a pro ochranu hlavy vám zajistí pohodlí a bezpečí bez ohledu na to, jak rychle jedete.

Výhody:

Větší barevný kontrast. Magnetický zorník SIGMA zesiluje barevný kontrast, nabízí minimálně zkreslené a široké zorné pole, snadno se vyměňuje a dokonale sedí při lyžování s optickými brýlemi. 

Ochrana 360° - Tato helma kombinuje pokročilé technologie ochrany proti nárazu Smart Safety 360° a EPS4D, a zvyšuje tak ochranu hlavy před vertikálními i šikmými nárazy.

Prvotřídní komfort - Systém BOA Fit, MaxFit Construction a 100 % merino podšívka poskytují okamžité pohodlí a fit. Přezku Fidlock lze bezpečně zapínat jednou rukou.

BEZPEČNOST: EPS4D - Patentovaná technologie EPS4D společnosti Salomon maximalizuje absorpci energie a chrání hlavu před nepřímými a vertikálními nárazy.

VÝMĚNNÉ ZORNÍKY: Magnetický systém výměny zorníků - Výměna visoru je velmi intuitivní a snadná – silné magnety udržují visor bezpečně na svém místě, ale umožňují jeho snadnou výměnu.  /http://www.rm-sport.cz/prilby:salomon/

TECHNOLOGIE ZORNÍKŮ: Pokročilý Motion Shield System - Pokročilý Motion Shield System, inspirovaný pohybem a polohováním tradičních brýlí, pomáhá plynule posouvat zorník nahoru a dolů.

DOPLŇKY: Vyměnitelný visor - Vyměňte si visor v závislosti na počasí bez použití nářadí.

SKOŘEPINA: Hybridní konstrukce - Tato helma s hybridní konstrukcí spojuje horní skořepinu ze vstřikovaného ABS a lehkou spodní skořepinu z litého plastu, což umožňuje zvýšenou ventilaci a integraci koncepce Airflow.

BEZPEČNOST: SMART SAFETY 360 - Koncept SMART SAFETY 360 společnosti Salomon nyní kombinuje EPS4D s vložkami EPP po celém obvodu helmy, a nabízí tak špičkové tlumení nárazů a ochranu celé hlavy.

BEZPEČNOST: FIDLOCK - FIDLOCK je rychlý a bezpečný systém zapínání, který kombinuje bezpečnost mechanického zámku s intuitivností magnetické spony.

DOPLŇKY: Vak na helmu, + další zorník, Cestovní pouzdro na visor