Servis lyží RM SPORT

Servis lyží, běžek a snowboardů

Dokonalou péči Vašim lyžím poskytne naše servisní středisko. Důležitý je pravidelný servis, protože teprve na dobře připravené lyži si jízdu opravdu užijete! Průběžný servis by se měl provádět s ohledem na frekvenci lyžování. Dalším důležitým faktorem je typ sněhové podložky (přírodní sníh, technický sníh, ledovec), která přímo ovlivňuje trvanlivost naúhlované plochy skluznice. Ideální servisní interval je 6 dní lyžování.

Proč servisovat lyže u nás? Servis děláme od roku 2009. O lyže, běžky a snowboardy se vám postará náš zkušený, spolehlivý a proškolený technik s roky praxe. Patříme mezi servisy nejvyšší kategorie MONTANA TOP SKI SERVICE TEAM *****

blobid1-1        blobid3

 

Servisujeme všechny typy lyží!

Odpověď na často kladený dotaz, zda servisujeme i lyže Völkl Tigershark nebo Racetiger, které jsou díky prolisům ve středu lyže velmi špatně přichytitelné na přísavky automatů.

NOVINKA V RM SPORTu

Od roku 2020 začínáme novinkou v broušení hran. Přijďte si s lyžemi a uvidíte sami ten rozdíl

https://business.facebook.com/rmsport.cz/videos/876626926415735/

SNOWBOARDY - přijímáme pouze s demontovaným vázáním. V opačném případě bude účtováno 50,-Kč za demontáž a opětovnou montáž.

Nezapomeňte na seřízení vázání!!

Nejbezpečnější je aktuálně strojově seřízené vázání. Všechny sjezdové lyže jsou dnes vybaveny bezpečnostním vázáním. To ovšem plní svou funkci, jen pokud je správně seřízené. Seřízení přitom musí odpovídat aktuálnímu stavu lyžaře (váha, výška, lyžařské schopnosti), tak stavu vázání. To zajistí jen pravidelně seřizování na profesionálním stroji MONTANA JETBOND.

mceclip0