Brýle ATOMIC REVENT L HD
Detailní popis produktu
Brýle ATOMIC REVENT L HD Skvělé lyžování začíná skvělým viděním – a to vám zajistí naše oblíbené brýle Atomic Revent L HD s technologií HD Lens. Pokud milujete široký, odvážný panoramatický pohled díky sférickému dvojitému zorníku (a kdo ne?), brýle Revent jsou tu pro vás. Mikrokrystaly v zorníku rozkládají světlo do 6 spektrálních barev a zvýrazňují modré a červené odstíny, takže brýle poskytují neuvěřitelnou hloubku a skvělou viditelnost za všech světelných podmínek, a zároveň snižují únavu očí. Hydrofobní povrch znamená, že na brýlích nikdy neulpívá ani mokrý sníh, a velký rámeček s drážkami OTG Lite je kompatibilní s dioptrickými brýlemi a zároveň si zachovává uhlazený vzhled. Abychom to shrnuli, vaše poslední jízda na vleku bude stejně příjemná jako ta první – s rámečkem Live Fit Frame, který se okamžitě přizpůsobí obličeji a pomůže vám strávit pohodlně celý den.
SPECIFIKACE
- Over The Glasses (OTG LITE): Extra drážky na rámečku pro brýle na předpis, ale také design, který sluší všem lyžařům.
- Rámeček Live Fit Frame: Okamžitě se přizpůsobí konturám vašeho obličeje, a vytvoří individuální tvar, aby vám brýle padly hned po vybalení.
- Sférické dvojité zorníky: Sférické zorníky se horizontálně a vertikálně zakřivují kolem obličeje.
- Technologie HD Lens: Zvyšuje barevnost, a kontrast a umožňuje perfektní vidění jako nikdy předtím, čímž vám pomáhá lyžovat s naprostou jistotou.
- Vnější zorník odolný proti poškrábání (z polykarbonátu): Tvrdá povrchová úprava s vynikajícími vlastnostmi proti poškrábání, takže vždy budete dobře vidět.
VLASTNOSTI
- Hydrofobní úprava zorníku: Odolný povrch, který odpuzuje vlhkost, mastnotu a nečistoty: výborná viditelnost bez ohledu na podmínky.
- Anti-fog Inner Lens (AC) (Vnitřní zorník proti zamlžování): Odolnost proti zamlžování vám pomůže lépe vidět a lyžovat za všech podmínek.
- Adaptive LF Tri-Layer Face Foam: Paměťová pěna přiléhající k obličeji + standardní pěna přiléhající k obličeji + rychleschnoucí textilní vrstva. Okamžitě se přizpůsobí vašemu obličeji.
- Upevňovací pásek se silikonovým povrchem: Silikon na vnitřní straně pásku znamená, že se nepohybuje a nesjíždí po zadní straně helmy.
- Včetně sáčku na brýle z mikrovlákna
- NORMA: [ISO 18527-1-2022]
Doplňkové parametry
Kategorie: | SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ |
---|---|
Pohlaví: | Unisex |
Velikost: | ONE SIZE |
Barva: | Deep Ocean |
Kód barvy: | Deep Ocean |
Kód produktu: | AN5106882 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Atomic vyrábí produkty skvěle odpovídající potřebám sjezdových lyžařů pohybujících se na sjezdovkách i mimo ně a běžkařů na lyžařských magistrálách i ve volném terénu. Mezi výrobky s touto značkou si vyberou začátečníci i světoví šampioni. Každý výrobek značky Atomic představuje daleko víc než jen smontované součásti a není jen odrazem know-how vytvořeného originálními odborníky. Tyto výrobky jsou také ztělesněním vášně pro lyžování, která je vlastní každému zaměstnanci Atomicu.
Atomic sídlí v rakouském Altenmarktu v srdci Alp, kde ke sněhu není nikdy daleko a kde je možné každý nápad ihned vyzkoušet, 365 dní v roce. Díky spojení zkušeností, inovací a nadšení se Atomic stal od svého založení v roce 1955 synonymem pro zimu a lyžování.
Na našem e-shopu a prodejnách naleznete lyže, lyžáky, přilby a lyžařské brýle.