Impregnace SALTO Leather+Textil Proof
Detailní popis produktu
Impregnace Leather + Textil Proof High-Tech-Nano intenzivní impregnace s technologií Lotus-Hybrid-Matrix odpuzující vodu a nečistotu, určená pro všechny druhy kůže a kombinace kůže/tkanina. Kůže zůstává vláčná. Zachovává úplnou prodyšnost a díky technologii LOTUS-HYBRID-MATRIX silně odpuzuje vodu, špínu a oleje. Vhodná pro všechny materiály jako Gore-Tex, Sympatex, Schoeller, eVent, Coolmax, apod. Tento přípravek je oproti běžným výrobkům účinný ihned po zaschnutí. Žádné zahřívání. Kůži/tkaninu očistěte kartáčem a vodou, nechte zaschnout. Rovnoměrně ve slabé vrstvě nastříkejte Salto PROOF Leather + Textile. Při velkých zátěžích jsou dvě tenké vrstvy efektivnější než jedna silná.
HLAVNÍ PŘEDNOSTI
- Všestranné použití: Vhodná pro všechny technické materiály jako Gore-Tex, Sympatex, Schoeller, eVent, Coolmax a další.
- Okamžitá účinnost: Tento přípravek je oproti běžným výrobkům účinný ihned po zaschnutí, bez nutnosti zahřívání či žehlení.
- Technologie LOTUS-HYBRID-MATRIX: Tato technologie zajišťuje silné odpuzování vody, špíny a olejů, zatímco zachovává prodyšnost materiálů.
- Zachování vláčnosti: Kůže zůstává po použití impregnace vláčná a prodyšná.
Při aplikaci nezapomeňte ošetřit i hrany a švy, kde hrozí kapilární kondenzace. Stačí nanést impregnaci na čistý a suchý povrch a nechat zaschnout. Výsledek je okamžitě účinný.
- Vhodný pro: Kůže a kombinace kůže/tkanina, Funkční oděvy, Outdoorové vybavení, Stany, Obuv, Všechny technické materiály
- Obsah: 250ml
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ |
|---|---|
| Pohlaví: | Unisex |
| Velikost: | 250ml |
| Barva: | Impregnace na kůži a textil |
| Kód barvy: | Impregnace na kůži a textil |
| Kód produktu: | 26123 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
