O nás

Kdo jsme

Společnost RM - sport s.r.o. vznikla roku 1999 a první ze sítě sportovních prodejen hned v následujícím roce v Dobrušce.

 

Co chceme

Společně s vámi chceme vrátit do platnosti to, že pouze dobře obsloužený zákazník se vrací tam, kde mu při nákupu dobře poradí.

Proto je naší snahou vždy osobní přístup, který zaručí maximální spokojenost zákazníka.

 

Síť prodejen

Abychom byli našich zákazníkům co možná nejblíže, vybudovali jsme síť sportovních prodejen, kde dostane každý zákazník vedle praxí prověřených sportovních produktů i profesionální radu a dokonce i technickou pomoc.

V roce 2001 byla v Hradci Králové otevřena lyžařská speciálka u podjezdu na Kukleny. Později, v roce 2009, byla prodejna přesunuta do nových prostor v bývalé budově "Bavlny" ve Farářství, kde stále nabízíme našim zákazníkům prvotřídní služby,

Významnou událostí firmy RM-SPORT bylo otevření obchodu KJUS STORE PRAHA v roce 2014, který byl v pořadí druhý, svého druhu na světě.

 

Testovací centrum lyží

Jelikož se v oboru pohybujeme již opravdu dlouho, mohli jsme pro naše zákazníky zřídit i speciální testovací centrum. Rozhodně jsme nikdy nechtěli prodávat zajíce v pytli a tak máte možnost si v našem testovacím centru vybrané lyže zapůjčit a vyzkoušet.

 

Dokonalá péče o Vaše lyže

V roce 2010 jsme na prodejně v Hradci Králové otevřeli profesionální servisní středisko MONTANA TOP SKI SERVICE TEAM *****. Tímto rozšířením nabízíme našim klientům komplexní služby a našim cílem je aby si svou dovolenou na horách maximálně užili!

 

Naše plány

Rozhodně nechceme usnout na vavřínech a proto vedle neustálého růstu odbornosti prodejců a techniků, ještě rozšiřujeme nabídku produktů a služeb.
Pokud o nás a o naší aktuální nabídce chcete vědět víc, navštěvujte tyto webové stránky nebo vás rádi uvidime osobně v některé z našich prodejen.

Načítám, prosím vydržte...