Oakley

LYŽARSKÉ BRÝLE OAKLEY

PRIZM™ TECHNOLOGIE

Co je PrizmTM?

PrizmTM je revoluční bioinženýrská technologie čoček určených primárně pro sport, která dramaticky zlepšuje kontrast a viditelnost na sněhu.

Proč bych měl chtít čočku PrizmTM?

Čočka PrizmTM vylepšuje schopnost lidského oka vnímat detaily na sněhu, zlepšuje vaše vidění, a tak můžete jezdit s jistotou.  PrizmTM si taky poradí s širším spektrem světelných podmínek než běžné čočky brýlí pro zimní sporty, takže už nebudete muset měnit čočky, pokud se změní podmínky.

Jak čočka PrizmTM funguje?

V případě určitých barev je lidské oko velmi citlivé ke vnímání detailu, ale schopnost rozlišovat tyto detaily se ztrácejí na hladkém povrchu pokrytém bílým sněhem, kde je nízký kontrast. Čočky PrizmTM štěpí bílé světlo v jednotlivé barvy světelného spektra a jako ekvalizér, který upravuje hloubku tónu nebo basy při přehrávání hudby, podpoří vnímání těchto barev a odfiltrují zbytek. Vaše vidění tak zůstává citlivé na detail a není rušené přímým světlem.

V čem se čočka PrizmTM liší od všech ostatních kontrastních čoček?

Technologie PrizmTM využívá patentovaných prvků, které jsou produkty dlouholetého výzkumu. Tato nová technologie dává značce Oakley vysokou úroveň kontroly barev, zatímco konvenční čočky se soustředí jen na základní úpravu kontrastu. Výsledkem je čočka, která je špičkově vyvážená pro dramaticky lepší vidění ve specifickém prostředí.

Vybírejte zde: https://www.rm-sport.cz/lyzarske-bryle:oakley/  

Jak se PrizmTM vyrábí?

Aditiva PrizmTM jsou obsažena již v samotné struktuře materiálu pro výrobu čočky, proto se neodřou ani časem nevymizí jako je tomu u pouhých vrstev kontrastních prvků.

Proč je čočka PrizmTM zbarvena do růžova?

Lyžařské čočky PrizmTM upravují specifickou vlnovou délku modré a oranžové barvy, což v kombinaci dává základ růžovému zbarvení. Zpočátku, když se díváte skrz čočku PrizmTM, vypadá vše růžové. Vaše oko se tomuto ale během 30 vteřin přizpůsobí a pak už budete okolí vnímat v přirozených barvách.

https://www.oakley.com/en-ie/prizm

SNÍH UŽ NIKDY NEUVIDÍTE STEJNĚ!  

NOVÉ ČOČKY V KOLEKCI  

PRIZM ROSE GOLD IRIDIUM– tmavší varianta k HI Pink Iridium. Vhodná na lyžování při intenzivním slunci. Silnější iridium pro vetší ochranu očí a méně mhouření. VLT Prizm Snow Rose Gold je kolem 14% (S3).  

PRIZM SAGE GOLD IRIDIUM – čočka nahrazující Jade Iridium se širším spektrem barev a použití. Ideální na lyžování při intenzivním slunci. VLT Prizm Snow Sage Gold je kolem 13% (S3).  

PRIZM SNOW GARNET – universální typ čočky bez iridiové vrsty. Vhodná pro slunečné počasí, tak i polojasno a zataženo. Nejsilnější účinek Prizm technologie vykreslující nerovnosti a detaily na sněhu. Čočka nahrazuje původní Prizm Rose. VLT Prizm Snow Garnet je kolem 19% (S2).

 

Zde naleznete rekapitulaci VLT pro naše čočky Prizm Snow:

 

 

https://www.rm-sport.cz/lyzarske-bryle:oakley/