oblečení turistické SCHÖFFEL

OD POHYBU K ROVNOVÁZE

Nová letní kolekce Schöffel

Společnost Schöffel Sportbekleidung GmbH sídlí v bavorském Schwabmünchenu a je jednou z předních firem v oblasti outdoorového, lyžařského a cyklistického oblečení v německy mluvících zemích. Již více než 200 let je jméno Schöffel synonymem kvality, spolehlivosti a inovací. Rodinný podnik, který byl založen v roce 1804 a nyní jej vede Peter Schöffel jako sedmá generace rodiny, zaměstnává více než 200 lidí a je nejstarším výrobcem outdoorového oblečení na světě. Schöffel stoprocentě není značkou pro zbabělce. Naopak doprovází a obléká ty, kteří hledají zdravou rovnováhu mezi intenzivním pracovním životem a sportovním trávením volného času. Příroda je pro ně místem, kde znovu dobíjejí baterky a nabírají nové síly, kde společně s přáteli a rodinou objevují sami sebe.

Schöffel výrobky se řídí touto filozofií. Outdoorové a lyžařské oblečení Schöffel se soustředí na to, co muži a ženy venku skutečně potřebují: nejvyšší stupeň volnosti pohybu, funkčnosti a ochrany za každého počasí.

Společnost Schöffel má více než 200 let zkušeností ve svém oboru a je jedním z nejstarších rodinných podniků, které v Bavorsku stále existují. Přežili světové války, recese i nástup globálních značek, což dnes už něco znamená. Znamená to, že základy jejich podnikání a jejich hodnoty jsou pevné, a proto jsou ve svém oboru dodnes špičkou. 

Schöffel si potrpí na detailech a věří, že vlastní dědictví, region i zaměstnanci jsou důležitou součástí jejich úspěchu. Firma využívá ty nejmodernější materiály a technologie. Vše je testováno profesionálními sportovci, kteří se i podílejí na vývoji. Zastupuje outdoorové, horské sporty, lyžování. Základem je kvalita, bezpečnost, komfort a funkčnost. Ideální pro každého, kdo rád překračuje své hranice.

 

V naší nabídce najdete pánské a dámské bundy,kalhoty, šortky a trička.