Přilba Atomic se štítem

U nás v nabídce najdete opět velmi oblíbenou lyžařskou přilbu ATOMIC SAVOR GT AMID Visor HD Plus – ideální pro lyžaře s dioptrickými brýlemi. Perfektně sedne, má super čočku ….

Lyžařská helma Atomic Savor GT AMID Visor HD Plus pro maximální bezpečnost na sněhu. Přilba má konstrukcí Tri-Brid, ochrannou pěnu AMID a jádro Holo. Díky tomu je přilba neuvěřitelně lehká, přesto dokonale bezpečná. AMID je nová speciální vrstva pěny s dvojí hustotou, která je upevněna k jádru helmy. Poskytuje lepší ochranu proti nárazům ze všech směrů. Pohlcuje energii přímo při nárazu a poté pokračuje v pohybu energie směrem od hlavy a tím poskytuje až o 40 % vyšší ochranu nárazu oproti průmyslovým bezpečnostním standardům. Unikátní bezpečnostní technologie Holo Core má tvar podobný "kartónu na vejce" a tím vytváří prodlouženou zónu pro maximalizaci tlumení nárazů.  

S konstrukcí Tri-Brid chrání hlavu před nárazy ze všech úhlů. Pro zajištění optimálního komfortu je helma vybavena systémem Live Fit, který se automaticky přizpůsobí hlavě, výškově nastavitelným systémem 360° Fit a větracím systémem Active Dual Zone. 

Nastavitelný Visor ID (HD Lens Technology) zvyšuje kontrast a pomáhá tak v mlze a ve zhoršených viditelných podmínkách. Vizor lze přepnout mezi normální polohou Vision a druhou polohou je OTG, kdy se hledí o 8 mm oddálí od obličeje a vznikne tím prostor pro dioptrické brýle. Zorné pole je zachováno ve vysoké kvalitě. Verze Plus je dodávána s náhradním vizorem a s 3D předtvarovaným boxem EVA.