Úprava lyžáků Lange

Lyžáky na míru

Lyžařské boty jsou nejdůležitější výbavou každého lyžaře. Nechte si od nás vyladit lyžařské boty přesně podle stavby vaší nohy a zapomeňte na bolest a nepohodlí při lyžování!

Lyžáky Lange s botičkou(DUAL 3D LINER) - skelet s uvedenými technologiemi nahřejeme ve speciální troubě. Botičky se zahřívají 8 minut při 80 stupních C. Pak se stojí v zapnutých botách 12 min při pokojové teplotě.

Boty představují novou závodní DUAL CORE konstrukci. Řada RS nabízí skvělou energii a kontrolu flexe. Anatomický skelet skvěle pasuje s vnitřní botou Dual 3D World Cup Race a poskytuje nepřekonatelný komfort, preciznost a přenos energie.

U dámských lyžáků RX W je též využívána nová technologie skeletu Dual Core a je zárukou precizního tvarování a specifických rysů pro ženy. Nová teplem tvarovatelná vnitřní botička s jazykem SHIN CONTROL se perfektně přizpůsobí vaší noze a zajistí komfort i na typických místech otlaků.

DUAL CORE – je sendvičová technologie. Při jízdě a ohýbání v botách se systém DUAL CORE aktivně stlačuje a roztahuje – využívá potencionální energii k dosažení výbušné síly, pružnosti a odrazu.

SHIN CONTROL – anatomický asymetrický jazyk rozkládá tlak na holeň při ohýbání do boty a rozptyluje ho na větší plochu pro větší pohodlí a lepší kontrolu.

Naše nabídka lyžařských bot LANGE: https://www.rm-sport.cz/lyzarske-boty:lange/