Úprava lyžáků Lange

Lyžáky na míru

Lyžařské boty jsou nejdůležitější výbavou každého lyžaře. Nechte si od nás vyladit lyžařské boty přesně podle stavby vaší nohy a zapomeňte na bolest a nepohodlí při lyžování!

Lyžáky Lange s botičkou(DUAL 3D LINER) - skelet s uvedenými technologiemi nahřejeme ve speciální troubě. Botičky se zahřívají 8 minut při 80 stupních C. Pak se stojí v zapnutých botách 12 min při pokojové teplotě.

Boty představují novou závodní DUAL CORE konstrukci. Řada RS nabízí skvělou energii a kontrolu flexe. Anatomický skelet skvěle pasuje s vnitřní botou Dual 3D World Cup Race a poskytuje nepřekonatelný komfort, preciznost a přenos energie.

U dámských lyžáků RX W je též využívána nová technologie skeletu Dual Core a je zárukou precizního tvarování a specifických rysů pro ženy. Nová teplem tvarovatelná vnitřní botička s jazykem SHIN CONTROL se perfektně přizpůsobí vaší noze a zajistí komfort i na typických místech otlaků.

DUAL CORE – je sendvičová technologie. Při jízdě a ohýbání v botách se systém DUAL CORE aktivně stlačuje a roztahuje – využívá potencionální energii k dosažení výbušné síly, pružnosti a odrazu.

SHIN CONTROL – anatomický asymetrický jazyk rozkládá tlak na holeň při ohýbání do boty a rozptyluje ho na větší plochu pro větší pohodlí a lepší kontrolu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení